logo

Kontakt

Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Biuro Wspierania Szkolnictwa Zawodowego
ul. Brechta 3
03-472 Warszawa

Dawid Kalkowski

Kierownik Biura

tel. 22 59 79 441

e-mail: dawid.kalkowski@mazovia.pl

Marta Podsiad
Inspektor
tel. 22 59 79 407
e-mail: marta.podsiad@mazovia.pl

Andrzej Mazurek
Główny Specjalista
tel. 22 59 79 440
e-mail: andrzej.mazurek@mazovia.pl

Milena Majkowska

Inspektor

tel. 22 59 79 416

e-mail: milena.majkowska@mazovia.pl

 

Andrzej Manowski

Główny Specjalista

tel. 22 59 79 438

e-mail: andrzej.manowski@mazovia.pl

Dariusz Czarnocki
Inspektor
tel. 22 59 79 445
e-mail: dariusz.czarnocki@mazovia.pl

Paweł Kampa
Główny Specjalista
tel. 22 59 79 443
e-mail: pawel.kampa@mazovia.pl

Aleksandra Suk
Podinspektor
tel. 22 59 79 437
e-mail: aleksandra.suk@mazovia.pl
project

Kalendarz